SP2KCW INOWROCŁAWSKI KLUB KRÓTKOFALOWCÓW

Idź do spisu treści

Menu główne

2015

NASZE IMPREZY > SPOTKANIA NOWOROCZNE

Spotkanie Swiateczno-Noworoczne 2015
W dniu 5 grudnia w Restauracji Dąbrówka w Inowrocławiu odbyło się kolejne już tradycyjne świąteczno - noworoczne spotkanie koleżanek i kolegów krótkofalowców z Inowrocławia, Torunia , Bydgoszczy i Włocławka i okolic , wraz z towarzyszącymi im osobami.
Tegoroczne spotkanie miało wyjątkowy charakter z racji uczestnictwa w nim goście w osobach; Pani Ewy Sobczyk Wiceprezes Kujawskiej Spółdzielni Mieszkaniowej , Pana Grzegorza Kaczmarka Kierownika Klubu "Kopernik" i jednocześnie radnego Rady Miasta Inowrocławia wraz z małżonką, oraz kolegi Piotr Skrzypczaka SP2JMR Wiceprezesa Polskiego Związku Krótkofalowców .
Po części oficjalnej której nastąpiło powitanie gości , krótką informacją o Klubie SP2KCW oraz przemowach zaproszonych gości wzniesiono toast za kolejne spotkanie integracyjne. Należy wspomnieć że w tegorocznym spotkaniu uczestniczyło ok. 70 osób. Spotkanie zostało zorganizowane przez Inowrocławski Klub Krótkofalowców SP2KCW, który to w roku 2016 będzie obchodził 55 lecie powstania i przeprowadzenia pierwszych łączności.
Prowadzone dyskusje w czasie spotkania toczyły się w miłej i sympatycznej atmosferze , wymieniono szereg doświadczeń i spostrzeżeń. Stało się ono również okazją do poruszenia szeregu tematów związanych z techniką amatorską oraz perspektywą uprawiania naszego hobby. W dyskusjach przejawiała się również troska co do dalszej możliwości uprawiania naszego hobby.
Jak zwykle całości spotkania dopełniło wspaniałe menu przygotowane przez Panią Magdę właścicielkę restauracji "Dąbrówka" oraz przesympatyczną obsługę. Wyrazy podziękowania należą się również koledze Mariuszowi SQ2 EAH za trzymanie pieczy nad sprawna obsługą imprezy.
Zamieszczone poniżej zdjęcia najlepiej oddadzą wspaniałą atmosferę panująca na Spotkaniu .
W atmosferze niekończących się życzeń składanych sobie w związku z nadchodzącymi świętami Bożego Narodzenia oraz zbliżającym się Nowym rokiem 2016 spotkanie zakończyło się w późnych godzinach nocnych.
Do zobaczenia za rok.

Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego